Akrepi

Akrepi  – 9 korrik 2013

Te ndihmuar nga Merkuri do e mahnitni partnerin tuaj sot. Do tregoheni shume me te hapur dhe do e toleroni me tepe rate. Edhe ndjenjat do i shprehni me shume. Beqaret do jene me humor te mire dhe do tregohen te hapur ndaj njohjeve te reja. Ne planin financiar mos i besoni shume intuitës sepse do gaboni rende. Mos jepni as hua sepse situata nuk është aq e qëndrueshme.

Na bëni like në facebook!: 
Total votes: 10