Agjensia e Lajmeve DurresLajm

KULTURË

07/07/2021 - 10:09

Me rastin e 100-vjetorit të lindjes së kantautorit napoletan, Sergio Bruni është organizuar në amfiteatrin e Durrësit koncerti "Canta Napoli in Albania".

SPORT

07/07/2021 - 18:26

Sergio Ramos do ta vijojë karrierën në Francë. Qendërmbrojtësi ka zbarkuar në Paris dhe tani ka mbetur vetëm njoftimi zyrtar i PSG-së.Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano, raporton se Ramos ka kryer testet mjekësore në kryeqytetin francez dhe ka nënshkruar deri më 30 qershor 2022.

TECH

admin | 04/13/16