4 mënyra trendi për të kombinuar xhinset e shkurtra (FOTO)

06/07/2021 - 11:54

Për një  arsye ose një tjetër, pantallonat e shkurtra janë zgjidhje në ditët e nxehta të verës. Janë komode, të thjeshta për t'u kombinuar, por në të njëjtën kohë të bëjnë të dukesh stil nëse i kombinon siç duhet. 

Madje, nëse mendoni se nuk mund t'i vishni gjatë mbrëmjeve apo aperitivit të pasdites, thjesht s'jeni frymëzuar mjaftueshëm. Pantalloanat e shkurtra janë chic dhe provën për këtë e gjeni më poshtë!

1. Pantallona të shkurtra + këmishë e lirshme + sandale me rripa

2. Për pasditet e freskëta: xhinse + një bluzë me mëngë të gjata+ sandale të sheshta

3. Xhinse të shkurtra sipër gjurit + body + shapka me takë

4. Mbrëmjeve: crop top-in më festiv + çantë kashte + xhinse + shapka me takë

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen nr.12 në Durrës.

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës.

Numri i njerëzve që jetojnë mbi moshën 100 vjeç është në rritje prej dekadash, dhe sot këtë kufi e kanë kaluar janë gati gjysmë milioni n

Truri nganjëherë thjesht bllokon dhe nuk ka asnjë mënyrë që ta zgjojmë.

Një burrë në Austri është kafshuar në zonën gjenitale nga gjarpri piton i fqinjit të tij, teksa rrinte ulur në tualet. 65-vjecari nga qyt

Shpesh konsumatorët enden nëpër tregjet e frutave dhe perimeve për të blerë luleshtrydhe.

Mediat e huaja e cilësojnë si gafën e vitit, atë të gazetares së “Sky Sports”, Natalie Pinkhman.

Edhe pse u shpall më e bukura e vitit 2020, Iljada Baçi ka zbuluar se shumë njerëz i venë në pah gjatësinë e saj si një problem ndoshta d

Plazhi është hapur tashmë dhe kur mendon të shkosh, të vjen në mendje celuliti që po bëhet problem edhe më i rëndë apo jo?

Një video e bërë virale në rrjet ka zbuluar sozinë e aktores së famshme, Jennifer Aniston.