Dashuri dhe shumë para/ 4 shenjat më me fat të horoskopit për vitin 2021

03/01/2021 - 11:30

Kemi hyrë në vitin 2021 plot shpresë – dhe parashikimet e astrologjisë janë më në favor të katër shenjave të zodiakut.

Ato do të jenë me fat si në dashuri, ashtu edhe me financat këtë vit.

Dashi/ Nga fillimi i verës deri në gusht, personat e lindur në shenjën e Dashit do të kenë mundësinë të takojnë shpirtin binjak që ata kërkojnë për një kohë të gjatë. Kjo marrëdhënie nuk është një aventurë kalimtare, por një marrëdhënie e fortë dhe e qëndrueshme që keni ëndërruar për vite me radhë. Ata që janë në një lidhje do të duan ta bëjnë një hap më tej në marrëdhënien e tyre me partnerin. Shumë do të mendojnë për martesë, të jetojnë së bashku dhe nuk do të kenë frikë nga ndryshimi. Aspektet profesionale dhe financiare të jetës gjithashtu po përparojnë, andaj mos kini frikë të sugjeroni idetë tuaja.

Luani/ Ndikimi i Jupiterit ju sjell lumturi në dashuri, si dhe një shans për të takuar një partner të mirë. Shanset më të mira për këtë mundësi ju presin deri në korrik. Luanët që janë në një lidhje ose martesë po mendojnë për t’u bërë prindër dhe shumë prej tyre presin lajme të mira deri në fund të vitit 2021. Ky është një vit i shkëlqyeshëm për të filluar një biznes të ri dhe për të arritur ambiciet e vjetra. Bëni plane karriere, përpiquni të arrini atë që dëshironi. Këshillë - kritikoni më pak veten.

Virgjëresha/ Një vit shumë i suksesshëm ju pret, veçanërisht në dashuri. Nga gushti, do të keni një mundësi të shkëlqyeshme për të njohur njerëz të rinj dhe për të hyrë në një marrëdhënie që do të jetë shumë e suksesshme. Ata që janë në një lidhje emocionale do të rinovojnë marrëdhënien me partnerin e tyre dhe do të kapërcejnë çdo pengesë. Dashuria është më e fortë se të gjitha sfidat! Virgjëreshat do të punojnë shumë në vitin 2021, si zakonisht, por tani një gjë po ndryshon për mirë - një shpërblim për punën dhe punën tuaj ju pret. Do të befasoheni!

Bricjapi/ Personat e lindur në shenjën e Bricjapit presin paqe dhe harmoni të brendshme. Në vitin 2021, mund të presësh një dhuratë të mrekullueshme nga universi këtë verë. Dashuria e vërtetë ju pret! Nëse tashmë jeni në një lidhje, ju pret një valë e ndjenjave të mira dhe pasioni kthehet në marrëdhënie. Bricjapët e vetmuar janë duke pritur për një romancë të stuhishme dhe të pabesueshme. Edhe pse nuk do të jeni në humor për një lidhje të re, dashuria do të ndodhë papritmas. Ju pret progres në fushën e karrierës dhe financave. Ky është një vit në të cilin keni një mundësi të shkëlqyeshme për të fituar aftësi dhe njohuri të reja, dhe me çdo njohuri të re fitoni aftësinë që do t'ju sjellë përparim dhe sukses të biznesit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen nr.12 në Durrës.

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës.

Numri i njerëzve që jetojnë mbi moshën 100 vjeç është në rritje prej dekadash, dhe sot këtë kufi e kanë kaluar janë gati gjysmë milioni n

Truri nganjëherë thjesht bllokon dhe nuk ka asnjë mënyrë që ta zgjojmë.

Një burrë në Austri është kafshuar në zonën gjenitale nga gjarpri piton i fqinjit të tij, teksa rrinte ulur në tualet. 65-vjecari nga qyt

Shpesh konsumatorët enden nëpër tregjet e frutave dhe perimeve për të blerë luleshtrydhe.

Për një  arsye ose një tjetër, pantallonat e shkurtra janë zgjidhje në ditët e nxehta të verës.

Mediat e huaja e cilësojnë si gafën e vitit, atë të gazetares së “Sky Sports”, Natalie Pinkhman.

Edhe pse u shpall më e bukura e vitit 2020, Iljada Baçi ka zbuluar se shumë njerëz i venë në pah gjatësinë e saj si një problem ndoshta d

Plazhi është hapur tashmë dhe kur mendon të shkosh, të vjen në mendje celuliti që po bëhet problem edhe më i rëndë apo jo?