Surprizon maturantja nga Durrësi, në mbrëmjen e maturës mbërrin me "Harley Davidson" (VIDEO)

03/07/2021 - 18:15

Mbrëmja e maturës është një ngjarje e rëndësishme në jetën e çdo gjimnazisti, prandaj ata përpiqen ta kthejnë atë në një moment të paharrueshëm.

Për ta bërë këtë moment mbresëlënës, disa maturantë të shkollës së mesme “Gjergj Kastrioti”, në Durrës kanë zgjedhur të mbërrijnë në lokalin ku do të festonin gjithë natën me motorin e famshëm tw filmave hollivudianw “Harley Davidson”. Madje, njërin prej tyre e ngiste një vajzë, një gjë pak e pazakontë, pasi dihet që motorët janë preferencë e meshkujve zakonisht.

Me një hyrje të tillë, mbrëmja e maturës për këta gjimnazistë nuk kishte sesi të niste më bukur.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen nr.12 në Durrës.

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës.

Numri i njerëzve që jetojnë mbi moshën 100 vjeç është në rritje prej dekadash, dhe sot këtë kufi e kanë kaluar janë gati gjysmë milioni n

Truri nganjëherë thjesht bllokon dhe nuk ka asnjë mënyrë që ta zgjojmë.

Një burrë në Austri është kafshuar në zonën gjenitale nga gjarpri piton i fqinjit të tij, teksa rrinte ulur në tualet. 65-vjecari nga qyt

Shpesh konsumatorët enden nëpër tregjet e frutave dhe perimeve për të blerë luleshtrydhe.

Për një  arsye ose një tjetër, pantallonat e shkurtra janë zgjidhje në ditët e nxehta të verës.

Mediat e huaja e cilësojnë si gafën e vitit, atë të gazetares së “Sky Sports”, Natalie Pinkhman.

Edhe pse u shpall më e bukura e vitit 2020, Iljada Baçi ka zbuluar se shumë njerëz i venë në pah gjatësinë e saj si një problem ndoshta d

Plazhi është hapur tashmë dhe kur mendon të shkosh, të vjen në mendje celuliti që po bëhet problem edhe më i rëndë apo jo?