Torta e ditëlindjes së Adrola Dushit ishte vërtet " e çmendur"

03/07/2021 - 19:21

Disa ditë më parë, Adrola Dushi mbushi 28 vjeçe dhe organizoi një super festë për miqtë e saj. Dhe ata më të çmendurit e shoqërisë e surprizuan me një tortë vërtet të çmendur. Në krem ishte derdhur portreti i Adrolës, rrethuar nga një tufë gjigande flokësh dhe mbi kokë i qëndronte kurora e artë e bukurisë.

Adrola Dushi është kurorëzuar si Miss Universe Albania që në vitin 2012, por vazhdon të ruajë trofeun e bukurisë si një nga imazhet dhe modelet më të preferuara të momentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen nr.12 në Durrës.

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës.

Numri i njerëzve që jetojnë mbi moshën 100 vjeç është në rritje prej dekadash, dhe sot këtë kufi e kanë kaluar janë gati gjysmë milioni n

Truri nganjëherë thjesht bllokon dhe nuk ka asnjë mënyrë që ta zgjojmë.

Një burrë në Austri është kafshuar në zonën gjenitale nga gjarpri piton i fqinjit të tij, teksa rrinte ulur në tualet. 65-vjecari nga qyt

Shpesh konsumatorët enden nëpër tregjet e frutave dhe perimeve për të blerë luleshtrydhe.

Për një  arsye ose një tjetër, pantallonat e shkurtra janë zgjidhje në ditët e nxehta të verës.

Mediat e huaja e cilësojnë si gafën e vitit, atë të gazetares së “Sky Sports”, Natalie Pinkhman.

Edhe pse u shpall më e bukura e vitit 2020, Iljada Baçi ka zbuluar se shumë njerëz i venë në pah gjatësinë e saj si një problem ndoshta d

Plazhi është hapur tashmë dhe kur mendon të shkosh, të vjen në mendje celuliti që po bëhet problem edhe më i rëndë apo jo?