Almeda rrëfen eksperiencën e vështirë me shtatzëninë e dytë: Vuajta për 16 orë, Tolga hoqi dorë nga fëmija i tretë

06/07/2021 - 07:47

Pak kohë më parë, Almeda Abazi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë vajzën e saj, të cilën e pagëzuan me emrin Alina.

Në një video të publikuar së fundmi në Youtube, Almeda ka folur për herë të parë për lindjen e vogëlushes së saj, teksa ka zbuluar se ka vuajtur më shumë sesa kur ka lindur Efehanin.

"Shtatzënia me Efenë ishte e lehtë, por me Alinën jo. Prej pandemisë nuk dilja dot nga shtëpia. Më përzihej, doja të flija gjithë kohën, kisha rrathë të zinj poshtë syve, u shëmtova shumë", tha Almeda, ndërsa tregoi se Tolga kishte dëshirë të bënin edhe një fëmijë të tretë, por ndryshoi mendje pas lindjes së Alinës, kur pa se e shoqja vuajti për 16 orë.

"Tolga po mendonte për një fëmijë të tretë, derisa pa lindjen e Alinës. Më tha më vjen keq për ty, nuk do të të lodh më, e mbyllim historinë e fëmijës së tretë", u shpreh ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!