Çifti i famshëm fotografohet në momente intime teksa shijojnë pushimet në jaht

06/07/2021 - 17:19

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Në fotot e siguruara ekskluzivisht nga “Page Six”, çifti mund të shihet duke shijuar pushimet në Monte Argentario.

Regjisori i “Booksmart”, 37 vjeç dhe ish-këngëtari i “One Direction”, 27 vjeç, u panë duke kërcyer, duke lexuar, duke u puthur dhe përqafuar në bordin e jahtit, ku ata kaluan pasditen duke pirë verë dhe duke u zhytur në det.

Para se të nisej me pushime, Wilde kaloi kohë me djalin e saj, Otis, 7 vjeç dhe vajzën, Daisy, 4 vjeç, të cilën ajo e ndan me ish-të fejuarin Jason Sudeikis.

“Page Six” raportoi ekskluzivisht në janar se Styles dhe ish-ylli i “House” ishin bashkë pasi u takuan në setin e filmit “Don’t Worry Darling”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht! 

Vogue në Itali ka prezantuar një numër të ri, personazhet kryesorë të së cilës janë 56-vjeçarja Monica Bellucci dhe vajza e saj 16-vjeçar