Monica Belluci shfaqet në kopertinën e Vogue-s me të bijën, rrëfen marrëdhënien mes tyre

06/07/2021 - 14:00

Vogue në Itali ka prezantuar një numër të ri, personazhet kryesorë të së cilës janë 56-vjeçarja Monica Bellucci dhe vajza e saj 16-vjeçare, Deva Cassel, të cilën e thërrasin ndryshe Virgo.

Kjo është kopertina e parë e përbashkët nënë e bijë, të cilat kanë një ngjashmëri të madhe. 

Monica dhe Virgo kanë pozuar me një model të ngjashëm flokësh dhe me veshje identike. Në një intervistë me gazetarët, Bellucci tha se dëshira për të bërë një kopertinë të përbashkët erdhi nga vetë Virgo.

"Kur e pyeta vajzën time pse dëshiron që ne të dalim së bashku në një kopertinë, ajo më dha një përgjigje të mrekullueshme: 'Për shkak se herën e fundit kur pozuam së bashku, unë isha ende në barkun tënd (po flasim për një set fotografik të Monica Bellucci në muajin e saj të shtatë të shtatzënisë. Tani dua që ajo të ndodhë përsëri'"- tha Monica.

Në intervistën për Vogue, Bellucci foli edhe për marrëdhënien me vajzën e saj të madhe. Aktorja pranoi se ajo dhe Virgo nuk kanë kontradikta, sepse ajo është shumë e kuptueshme për dëshirat dhe nevojat e fëmijëve. 

“Unë jam një nënë e dashur dhe përpiqem të pranoj të gjitha anët e Virgo-s. Ajo është shumë e pavarur dhe e lirë. Që nga mosha 13 vjeç, ajo ka udhëtuar vetëm dhe flet pesë gjuhë. A e keni parë pamjen e saj? Ajo nuk ka frikë nga asgjë,”- tha Monica për natyrën e Virgo-s. 

Kujtojmë që Virgo ka zhvilluar karrierën e saj të modelimit prej disa vitesh. Filloi me fushata reklamuese për marka të tilla si Dolce & Gabbana dhe Cartier dhe në vjeshtën e vitit të kaluar ajo bëri debutimin e saj në kopertinën e Elle.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!