U martuan në fshehtësi të plotë, këngëtarja publikon fotot nga dita e dasmës

06/07/2021 - 12:16

Këngëtarët Blake Shelton dhe Gwen Stefani kanë konfirmuar lajmin që ka qarkulluar së fundmi se kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë

Ka qenë Gwen e cila ka ndarë në rrjete sociale foto nga dita e martesës që është organizuar më 3 korrik. Ajo mban veshur një fustan të bardhë nusërie, ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim deri më tani. Ajo ka zgjedhur një fustan të shkurtër, të cilin e ka kombinuar me një palë çizme me takë.

Ndërsa Blake Shelton kishte veshur në pjesën e sipërme këmishë dhe një xhaketë, ndërsa poshtë një palë xhinse të thjeshta.

"3 korrik 2021. Ëndrrat bëhen realitet! Të dua Blake Shelton", shkruan Gwen përkrah fotove të saj nga dita e martesës.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!