Rihanna mirëpret pranverën dhe risjell modën e viteve '80, me veshjen e veçantë

20/03/2021 - 18:26

Këngëtarja zgjodhi një veshje, tërësisht me ngjyra pastel, teksa darkonte në Santa Monica, Californi.

33-vjeçarja është gjithmonë në krye të trendeve më të fundit të modës. Këngëtarja dëshmoi se është gati për pranverën teksa shëtiste me një veshje pastel të premten, më 19 Mars.

Ajo kishte zgjedhur një pallto të leshtë të kaltër blu dhe rozë, së bashku me një veshje bojëqiell, me pantallona të prera drejt, me bel të lartë.

Dizejnatorja e Savage X Fenty kishte vendosur  një gjerdan me rruaza blu në stilin ‘choker ‘dhe maskë mbrojtëse në fytyrë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ka mëse dy javë që qytetarëve durrsakë, por dhe vizitorëve të këtyre ditëve, ju tërheq vëmëndjen një objekt i ri në gjirin e Durrësit.

Falë astrologjisë ne mund të orientohemi në shumë fusha të jetës: dashuria, arritjet e karrierës, e ardhmja dhe sigurisht financat.

Në Shqipëri e njohim si "Dita e Gënjeshtrave", por nëpër botë njihet si "Dita e Budallenjve" (Fool’s Day).

Muzeu i Louvrit për shkak të mungesës së vizitorëve në këto kohë të vështira pandemie, për herë të parë, bën të disponueshëm online dhe f

Artistët japonezë i kanë kushtuar mijëra vargje dhe piktura lules së qershisë (sakura) dhe një numër festivalesh pranverore janë organizu

Për shkak të ndjenjës së mprehtë të vëzhgimit, njerëzit e këtyre katër shenjave kapin gjithçka që ndodh rreth tyre edhe kur dikush po për

Le të flasim pak për përputhshmërinë mes shenjave dhe në veçanti me ato që do të ishin të lumtura vetëm me një person të lindur nën të nj

Presidenti rus Vladimir Putin, presj disa ditësh po shijon pushimet në Siberi së bashku me ministrin e tij të mbrojtjes Sergei Shogu.