Jennifer Lopez rrëfen detaje të reja lidhur me romancën me Ben Affleck

06/07/2021 - 10:59

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë përfolur shumë gjatë kohëve të fundit rreth marrëdhënies së re që kanë krijuar.

Së fundmi, çifti është parë teksa shëtisinin së bashku dhe dukeshin shumë të lumtur.

Sipas një burimi, Lopez është shprehur se kjo është periudha më e lumtur e jetës së saj dhe se marrëdhënia me Ben po avancon çdo ditë e më shumë.

"Unë jam jashtëzakonisht e lumtur dhe njerëzit gjithmonë pyesin: 'Si jeni? Cfarë po ndodh?  A je mirë? “Unë kurrë nuk kam qenë më mirë",-është shprehur Lopez.

Që nga ribashkimi që dyshja pati, ata kanë treguar se marrëdhënia e tyre tashmë është shumë më e fortë se në fillim, madje Ben po përgatitet për një propozim romantik gjatë muajt korrik në ditëlindjen e Jennifer.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!