Rita Ora publikon projektin e ri muzikor "You for Me"

02/07/2021 - 23:19

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka publikuar sot projektin e ri muzikor “You For Me”.  Kënga është një bashkëpunim me DJ-in e njohur britanik, Sigala.

Rita Ora me anë të një posimi në Instagram ka treguar se ishte Sigala ai që i kishte kërkuar të këndonte një këngë verore dhe ajo nuk e kishte refuzuar këtë bashkupunim. Në fotot e postuar nga klipi, e veshur me bikini të bardha Rita fton fansat ta duan atë njëlloj si ajo.

“You For Me” miku im Sigala më kërkoi të këndoja këtë këngë verore dhe nuk mund t’i rezistoja!! Unë absolutisht e dua atë dhe shpresoj që edhe ju ta bëni! Ka dalë tani!”- shkruan Rita.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht!