Tuna dhe Patris Berisha nisin pushimet së bashku

06/07/2021 - 15:01

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Këngëtarja ndodhet prej ditësh me pushime në Turqi bashkë me dy djemtë e saj, Tian dhe Zen. Në të njëjtin resort po pushon edhe Patrisi, i cili ka publikuar në rrjete sociale foto të fëmijëve.

Një tjetër fakt bindës për paqen mes tyre është edhe lëvizja e fundit e Tunës, e cila së fundmi ndjek Patrisin nga profili i djemve në Instagram.

Nuk dihet nëse kanë vendosur t’i japin njëri-tjetrit një tjetër mundësi apo janë bërë bashkë vetëm për hir të fëmijëve. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka shënuar një sërë suksesesh në karrierë.

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë!

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit "Open", Eni Vasili ka postuar në rrjetin social Instagram një foto mjaft të ëmbël me dy vogëlushet

Pas një kohe të gjatë pa postuar foto e video në rrjete sociale për shkak se kërkohet nga policia,  këngëtarja Fjolla Morina është rikthy

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit, teksa shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen në jahtin luksoz prej 5.5 milionë paundësh pas eliminimit në “Euro 2020”.

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë më mirë se aktualisht! 

Vogue në Itali ka prezantuar një numër të ri, personazhet kryesorë të së cilës janë 56-vjeçarja Monica Bellucci dhe vajza e saj 16-vjeçar